BANDITA BLACK
BANDITA ORIGINAL
BANDITA
"RAISED FROM THE BEST RUM."
 

BANDITA

"Augustin Heřman"
BANDITA BLACK
Augustin Heřman, první korzár českého původu (1605–1686), proslulý průkopník obchodu s tabákem. Jeho život na moři byl spjat s La Grace, vůbec nejslavnější korzárskou lodí z raných dnů kolonizace Ameriky. Každý rok vyplouvala do Karibiku, aby zde s povolením guvernéra Nového Amsterdamu přepadala u pobřeží Guatemaly nepřátelské koráby. Proslulost Heřman získal zejména jako vynikající kartograf, jeho mapy se využívaly až do konce 19. století. Za své zásluhy obdržel v Marylandu rozsáhlé pozemky, které pojmenoval „České panství“ (Bohemia Manor).
BANDITA ORIGINAL
 
"Rumy"

PORTFOLIO

Při vývoji rumů BANDITA jsme studovali mnoho historických dokumentů a receptur. Rozhodli kombinovat dvě tradiční školy pro přípravu námořnického rumu s vice než dvěstěletou tradicí. Pro výrobu požíváme 3 letý panamský rum, který je destilován na 60% alkoholu. Tato metoda je důležitá pro zachování maximálního množství vůně a chuti cukrové třtiny.
"BANDITA ORIGINAL"
Bandita Original_fin.png
BANDITA ORIGINAL je typický rum vyrobený dle původních receptur námořnického rumu o síle 40% alkoholu. Pro výrobu používáme tříletý panamský rum ve kterém macerujeme  pravé vanilkové lusky a přidáváme karamel.
BANDITA ORIGINAL
"BANDITA BLACK"
BANDITA BLACK
BANDITA BLACK je tříletý Navy rum o síle 50% alkoholu. Tento rum je dochucený tradičním kořením latinské Ameriky, vanilkou a skořicí. Pro dosažení lahodné chuti v rumu macerujeme po dobu 72 hodin čerstvě upraženou kávu, která dává rumu nádherně tmavou barvu.
Bandita Black _fin.png
 

EVENTY

"Bandita Hunters"
 

KONTAKTY

"RAISED FROM THE BEST RUM"
BARTIDA s. r. o., Havelská 500/25, 110 00  Praha 1
00420 257 220 044
Chete prodávat Banditu?
Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána! Odpovíme na ni v co nejkratším termínu.